Infolinia: 
788 28 28 28

Polecamy

 • Czteroosobowa rodzina spędza wakacje w domku na plaży w Kalifornii. Niedługo po przybyciu na miejsce ich spokój zakłócają nieproszeni goście, którzy nie mają dobrych intencji.
  CANAL+ HD
  Piątek, 31.01 g. 22:00
 • Julianne Moore jako samotna kobieta po pięćdziesiątce, która niespodziewanie zakochuje się w mężczyźnie poznanym w nocnym klubie.
  Cinemax HD
  Niedziela, 26.01 g. 20:00
 • Czarujący, przystojny i charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Bezwzględny morderca czy wspaniały przyszywany ojciec? Oto historia Teda Bundy'ego przedstawiona z perspektywy jego długoletniej partnerki Liz Kendall.
  CANAL+ HD
  Piątek, 24.01 g. 22:00
 • Serial komediowy, w którym Hugh Laurie wciela się w postać kapitana turystycznego statku kosmicznego.
  HBO HD
  Poniedziałek, 20.01 g. 21:10
 • Najnowszy remake opowieści o Aladynie i jego niezwykłych przygodach.
  HBO HD
  Niedziela, 19.01 g. 20:10
 • Czy X-Menom uda się powstrzymać Mroczną Phoenix przed zagładą całej Ziemi?
  CANAL+ HD
  Sobota, 18.01 g. 20:00
 • Podczas praktyk, studenci hotelarstwa są poniżani przez despotyczną menedżerkę i przymuszani do wykonywania niezrozumiałych dla nich działań. W pewnym momencie zaczynają ulegać stopniowemu odczłowieczeniu.
  CANAL+ Film HD
  Środa, 15.01 g. 20:00

ITTmedia telecom Siedlce - Internet, Telewizja, Telefon

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.
Swoją ofertę szerokopasmowego dostępu do sieci Internet oraz telewizji cyfrowej HD kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców miejscowości: Siedlce, Węgrów, Łosice, Sokołów Podlaski, a także miejscowości w promieniu 40 km. Szybki i stabilny Internet szerokopasmowy w blokach mieszkalnych w Siedlcach oraz Węgrowie dostarczamy własną siecią światłowodową. Do pozostałych lokalizacji poprzez profesjonalne radiolinie. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach, Węgrowie czy miejscowościach ościennych skorzystaj z naszej oferty. Internet Siedlce

Zapraszamy do kontaktu z nami »

ITTmedia telecom

Zadaj pytanie on-line
Newsletter
Zapisz się na newsletter ITTmedia